Brillantdamenring zus. ca. 1,20 ct
Gold 585, zweifärbig, Altschliffbrillanten, RW 52, 9,6 gøg10
12.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.06. - 12.06.2013 |